Přejít na menu Přejít na obsah

Reporty

Robots In Disguise: Utopené electro hodných tetiček

30. 11. 2007

Redakce

Když se kolem něčeho dělá moc velké haló, většinou to za a) stojí za poslední prachy nebo za b) nestojí za nic. Nejhorší varianta však vznikne jednoduchou rovnicí a+b=c, tedy jestliže dáte poslední peníze za hudební akci, ze které odcházíte přinejmenším v rozpacích. Matematika funguje i v případě Robots In Disguise.

Růžové lebky punkové blondýnky

16. 5. 2007

Redakce

Máme ji tady zase, milí zlatí, a zasloužila by si nějaké trendy zhodnocení plné těch správných postřehů nad věcí, ale nic takového nečekejte. Následující odstavce budou jiné. Avril je totiž velice přesvědčivá a nebylo by fér dělat si z ní pouze legraci. Opustila image naštvané, protestující teenagerky, je vyrovaná, a určitě ne nudná.

Tata Bojs: Kluci kde ste?

11. 5. 2007

Redakce

Charakteristika ve třech slovech: pohoda, odpočinek a klid. Rozhodně to není hloupé, určitě vás to nerozhodí. Tata Bojs vydali v polovině dubna desku, která pokračuje v jejich zaběhnutém stylu. Máte-li je rádi, můžete se těšit. Kluci kde ste je jedno z nejlepších českých alb, jaká rok 2007 pozná.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace