Přejít na menu Přejít na obsah

Reporty

Trancefusion Time to Say Goodbye je za námi

8. 4. 2015

Redakce

V sobotu 4. dubna měli fanoušci trancu možnost rozloučit se se značkou Trancefusion, která v České republice uspořádala nespočet skvělých párty. A ani tentokrát BTL Agency nezklamala perfektně zorganizovanou akcí se světovými DJs.

Kathy Kelly: Pět dnů v České republice

27. 2. 2015

Pearl

Napotřetí konečně vyšel termín pražského koncertu Kathy Kelly z Kelly Family. Plný sál Hotelu Svornost v Dolních Počernicích přivítal 21. 2. na pódiu nejen ji, ale také operní ansámbl Siegbrunn Musiktheater Werkstatt a hosta Norberta Peticzkého.

Kensington: na Rock For People příjemným překvapením, v Rock Café srdcovkou

30. 1. 2015

Jakub Konopka

Po skvělém showcasovém představení na Rock For People se holandská indie rocková kapela Kensington vrátila opět do Česka. S sebou si přivezla novinky z posledního alba Rivals, se kterými již od vydání dobývá celý svět. Datum 28.1. měli dozajisté v kalendáři zakroužkováno všichni, jež milují indie rock nebo slyšeli hrát tuto kapelu na RfP 2014. Tam totiž kapela předvedla parádní výkon. Pokračování v Rock Café bylo ale ještě lepší!

Angelo Kelly v Praze: Live mix kazeta pro publikum

15. 12. 2014

Pearl

12. 12. opět poctil svou návštěvou Prahu irský písničkář Angelo Kelly, někdejší člen Kelly Family. Tentokrát přijel v tandemu s multiinstrumentalistou Matthiasem Kraussem a společně nabídli publiku v Divadle U Hasičů koncept „live mixtape“ – „live mix kazety pro ty, kdo právě dnes přišli“.

Rocksymphony ve Zlíně: I wanna rock and roll all nite...

2. 12. 2014

Pearl

Rocksymphony je projekt Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín pod vedením Viktora Kozánka ml. a ve spolupráci se sólisty Martou Jandovou a Janem Toužimským. Program tvoří slavné rockové hity od AC/DC, Black Sabbath, Europe, Guns 'N' Roses, Iron Maiden, Kiss, Led Zeppelin, Metalliky, Scorpions či ZZ Top v nových, orchestrálních aranžmá. S tímto programem se Rocksymphony opakovaně představila v Kongresovém centru Zlín, nejnověji 29. 11.

Letošní Imagination Festival je za námi. A že to stálo za to!

29. 11. 2014

P. Š.

Rozbouřené Letňany. Tak by se dal popsat první dojem z letošního Imagination festivalu, který návštěvníkům jako vždy nabídl ty nejuznávanější interprety z oblasti elektronické muziky. V pátek 28. listopadu tak v prostorách pražského výstaviště odstartovala show, na kterou se určitě jen tak nezapomene! Co všechno čekalo na diváky tentokrát?

Hollywood Undead a Icon For Hire rozpoutali v Praze pekelné inferno

21. 11. 2014

Jakub Konopka

Václavské náměstí, 18. Listopadu. Od velkého sálu Lucerny se linou davy lidí. Zdá se, jakoby studenti chtěli rozpoutat revoluci, zdání ale klame – všichni nedočkavě čekají na fenomén jménem Hollywood Undead, který přijel do Česka vůbec poprvé! Zájem byl tak veliký, že organizátoři museli nakonec přesunout akci z Roxy do prostornější Lucerny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace