Přejít na menu Přejít na obsah

Reporty

REPORTÁŽ: Benátská! - festival plný kontrastů

2. 8. 2016

Pearl

Ve sportovním areálu Vesec/Liberec se o víkendu konal 24. ročník festivalu Benátská!, který zde od roku 2012 našel své nové domovské místo po přesunu z Malé Skály. Festival hostil hvězdy jako Tom Jones, Michael Schenker, Dragonforce, Olympic, Hana Zagorová, Arakain, Ewa Farna. Již z tohoto výčtu je jasné, že byl program opět náležitě pestrý, a zvláště letošní ročník byl ve znamení výrazného střídání žánrů především na hlavním pódiu Gambrinus Stage.

Kunětická hora – česká scéna mezi kukuřicí a obilím

24. 7. 2016

Skuli

Hrady CZ je tuzemský festival s relativně velkou tradnicí. Původně České Hrady, následně rozšířeny i o několik hradů moravských a teď už dokonce i na Slovensku. A jaká byla druhá zastávka této festivalové tour populárních českých a slovenských kapel na Kunětické hoře u Pardubic?

Basinfirefest 2016: Spáleným Poříčím duněl rock i metal

8. 7. 2016

Pearl

O víkendu 30.6.-3.7. přilákal festival Basinfirefest do Spáleného Poříčí milovníky tvrdé hudby. Tři stage nabízely především rock a metal, ale také punk či crossover. V sympaticky malém festivalovém areálu bylo opravdu možné potkat všechny, koho člověk potkat chtěl, a tak nebyl problém setkat se po chvíli znovu s kamarády, z jejichž dohledu se festivalový návštěvník na chvíli vzdálil.

Řádně zapařit lze i v hale - Aerodrome 2016

16. 6. 2016

Skuli

Stejně tak, jako v loňských letech, i letos se v půlce července v Praze konal Aerodrome festival. Jednodenní akce, na které hrají vždy jen pečlivě vybraná a velmi zvučná jména. Ani tentokráte tomu nebylo jinak. 

Václav Noid Bárta: pěvecký univerzál na turné

2. 5. 2016

Pearl

V plzeňském Divadle Josefa Kajetána Tyla odstartovalo 22. 4. koncertní miniturné Václava Noida Bárty s kapelou BackBack (Jan Tulenko – elektrická a akustická kytara, Štěpán Eliáš – klávesy, lesní roh, Richard Scheufler st. – baskytara, Eduard Štěpánek – bicí, smyčcové kvarteto ve složení Dana Jelínková, Simon Marek, Tony Čonka, Ilja Černoklinov). Noid na něm představil průřez svou dosavadní tvorbou a přidal pár muzikálových árií a coververzí.

Arakain a Dymytry vstoupili „Do stejný řeky“: ještě těsnější propojení

21. 4. 2016

Pearl

Arakain a Dymytry mají za sebou více než polovinu společného turné. Spřízněné kapely se vydaly společně na šňůru podruhé v životě a nelze než říci, že jim to výborně ladí. Každá z nich odehraje svůj set, při poslední hodině koncertu jsme pak svědky ještě těsnějšího propojení než před dvěma lety – na pódiu se spolu objevují jednotliví členové obou kapel, až se najednou sejde všech deset muzikantů, kteří předvádějí svůj instrumentální a pěvecký um i pořádnou show.

Ellie Goulding ovládla O2 arenu po svém

1. 2. 2016

Jakub Konopka

Teprve před několika dny odstartovala Ellie Goulding své zatím největší turné, které je především zaměřeno na její loňskou desku Delirium. Připraveno má pro Evropu a USA přes 70 představení, které ji zaberou celou první polovinu 2016. V sobotu 30.1. zavítala do Pražské O2 areny, kde nám naservírovala 25 songů (17 Delirium, 6 Halcyon, 2 covers).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace