Přejít na menu Přejít na obsah

Rock a Metal

Nazareth se již brzy vrátí po velkém úspěchu do České republiky

7. 3. 2016

Nicola Bernard

Po velkém úspěchu v Brně se legendární Nazareth vrací. Jediné dva koncerty v ČR pro rok 2016 se uskuteční 20.5.2016 v brněnském Sonocentru a 21.5.2016 ve Velkém sále Lucerny v Praze. Na postu zpěváka se představí jeden z nejlepších rockových hlasů současnosti Carl Sentance, bývalý zpěvák švýcarských  Krokus či britské formace Geeze Butler Band, je členem Persian Risk a také pravidelným frontmanem sólových projektů klávesisty legendárních Deep Purple Dona Aireyho.

Nikki Sixx: Moje ruce drží klíče k mému nádhernému životu

31. 1. 2016

Pearl

Ruce rockera Nikkiho Sixxe (Mötley Crüe, SIXX AM) zaujmou na první pohled: masivní stříbrné prsteny, tetování v podobě písmen SIXX a číslic umělcova roku narození (1958), hvězdy, lebky... Fotograf Dustin Jack je zachytil obrazem při autogramiádě na hudebním veletrhu NAMM. A co na to sám Nikki Sixx?

Kanadskému tribute bandu Metalliky hrozili žalobou: Dopis odeslal příliš horlivý právník legendární kapely

15. 1. 2016

Pearl

Členové kanadského revivalu Metalliky působícího pod názvem Sandman se nedávno museli nejspíš pěkně divit, když je poprvé v životě kontaktovaly přímo jejich idoly. A obsah dopisu, který obdrželi, nebyl navíc dvakrát přívětivý: rozsáhlý dokument doručený dokonce přímo do klubu, kde vystupovali, jim kladl za vinu, že neoprávněně používají loga Metalliky k propagaci svých koncertů. Naštěstí se všechno vysvětlilo.

Skupina KABÁT ukončila úspěšný ro(c)k a získala MULTIPLATINOVOU desku

18. 12. 2015

Nicola Bernard

Už po příjezdu do Prahy bylo jasné, kam dav "černých" rockerů s různými nápisy na triku (Brousíme nože, Corrida, Do pekla / Do nebe) míří. Připojila jsem se k nim a společnou cestou jsme vyrazili k metru, následně jsme jeli na stanici metra Českomoravská. V O2 aréně ten večer totiž vystupovala nejoblíbenější a nejuznávanější česká rocková legenda, desetinásobní Zlatí slavíci – skupina Kabát.

Kabát na Hrad? Fanouškům českých velikánů hudební scény se vyplnilo jejich přání. Kabáti zahrají totiž na hradě – a ne na jednom

30. 11. 2015

Nicola Bernard

Fanouškům nejpopulárnější české rockové skupiny KABÁT se splnilo jejich přání, když se mnohokrát řídili mottem "KABÁT NA HRAD" – a to doslova. Koncem listopadu totiž Kabáti oznámili svou budoucí spolupráci s festivalem HRADY CZ a v létě je budeme moci vídat na šňůře koncertů po celé České republice. Sami Kabáti berou účast na menším festivalu jako výzvu a na rozdíl od velkých festivalů si užijí tu pravou rodinnou atmosféru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace