Přejít na menu Přejít na obsah

Rock a Metal

Kanadskému tribute bandu Metalliky hrozili žalobou: Dopis odeslal příliš horlivý právník legendární kapely

15. 1. 2016

Pearl

Členové kanadského revivalu Metalliky působícího pod názvem Sandman se nedávno museli nejspíš pěkně divit, když je poprvé v životě kontaktovaly přímo jejich idoly. A obsah dopisu, který obdrželi, nebyl navíc dvakrát přívětivý: rozsáhlý dokument doručený dokonce přímo do klubu, kde vystupovali, jim kladl za vinu, že neoprávněně používají loga Metalliky k propagaci svých koncertů. Naštěstí se všechno vysvětlilo.

Skupina KABÁT ukončila úspěšný ro(c)k a získala MULTIPLATINOVOU desku

18. 12. 2015

Nicola Bernard

Už po příjezdu do Prahy bylo jasné, kam dav "černých" rockerů s různými nápisy na triku (Brousíme nože, Corrida, Do pekla / Do nebe) míří. Připojila jsem se k nim a společnou cestou jsme vyrazili k metru, následně jsme jeli na stanici metra Českomoravská. V O2 aréně ten večer totiž vystupovala nejoblíbenější a nejuznávanější česká rocková legenda, desetinásobní Zlatí slavíci – skupina Kabát.

Kabát na Hrad? Fanouškům českých velikánů hudební scény se vyplnilo jejich přání. Kabáti zahrají totiž na hradě – a ne na jednom

30. 11. 2015

Nicola Bernard

Fanouškům nejpopulárnější české rockové skupiny KABÁT se splnilo jejich přání, když se mnohokrát řídili mottem "KABÁT NA HRAD" – a to doslova. Koncem listopadu totiž Kabáti oznámili svou budoucí spolupráci s festivalem HRADY CZ a v létě je budeme moci vídat na šňůře koncertů po celé České republice. Sami Kabáti berou účast na menším festivalu jako výzvu a na rozdíl od velkých festivalů si užijí tu pravou rodinnou atmosféru.

STROY přináší novou desku - LIKE IT OR NOT! Bude poprvé k sehnání v pražském Lucerna Music Baru

25. 10. 2015

Nicola Bernard

Kapela STROY, kterou jsme na Hudební scéně před pár měsíci zmínili v souvislosti s velmi vydařeným vystoupením na letošním ročníku festivalu Masters Of Rock, přichází nyní s EP Like It Or Not. Členové kapely Michal Skořepa, Jakub Antl a Miloš Meier neponechali nic náhodě a svou nahrávku jeli natočit rovnou do Los Angeles. Kluci se od začátku fungování STROY netají ambicemi prorazit "venku", a v souladu s tím také tvoří.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace